Швидкий
перегляд
продукції
каталог
товарів
E-Commerce Viber

Metalwork

Пневмотрубки та комплектуючі до пневмосистем


Для надійного і якісного з'єднання елементів пневматики ми пропонуємо широкий вибір пневматичної трубки. Трубка вироблятиметься в Італії на заводі компанії Mebra Plastic.

Ми пропонуємо пневмотрубку з наступних матеріалів:

  • поліетилен;
  • поліуретан;
  • поліамід (PA12);
  • тефлон (PTFE);
  • трубка з харчовим допуском (поліетилен, поліуретан).

Зовнішній діаметр трубки від 4 мм до 16 мм. Робочий тиск від 6 до 45 бар залежно від діаметрe трубки та товщини стінки. Робоча температура -40°/.+80° С, для тефлону -40°/+260° С. Колір трубки будь-який згідно з каталогом. На складі підтримуємо - синій, прозорий, білий.

Наші фахівці підберуть пневматичну трубку та необхідні аксесуари відповідно до вашого завдання.


Економну та ефективну роботу автоматизованого виробництва забезпечать пневмотрубки та комплектуючі до пневмосистем італійського бренду Metal Work. На українському ринку продукцію компанії представляє ТОВ «Металл Ворк Україна». Це виробник з бездоганною репутацією, який став для клієнтів втіленням надійності та професіоналізму. В асортименті товарів широко представлені поліуретанові, поліетиленові, поліамідні трубки для пневматики, зокрема прямого та спірального типу. Пневмошланги 6 мм і 8 мм придатні для транспортування стисненого повітря в різних пневмосистемах.
Поліуретанові, поліетиленові, поліамідні пневмошланги від Metal Work

Магазин реалізує поліуретанові, поліетиленові, поліамідні пневмошланги, у тому числі спірального та прямого типу, а також асортименти комплектуючих для працюючих за рахунок стисненого повітря пневмосистем. Продукція виготовлена ​​відповідно до європейських стандартів, сертифікована в Україні. Використовуваний у виробництві високоміцний матеріал, що забезпечує виробам довговічність. Це найоптимальніший варіант для пневматики різних типів. У магазині представлена ​​лише перевірена продукція із гарантією до 12 місяців. Сервісний супровід у рамках гарантії та після її завершення здійснюється кваліфікованими співробітниками ТОВ «Метал Ворк Україна».

Пневмотрубки спіральні та прямі в Україні.

Замовити спіральні та прямі пневмотрубки, що працює за рахунок стисненого повітря, для автоматизації зручно на сайті або по телефону. Устаткування для пневматики відрізняється чудовим співвідношенням вартості та якості. Магазин офіційно представляє поліуретанові, поліетиленові, поліамідні пневмотрубки, у тому числі спірального типу виробництва Metal Work на ринку в Україні, тому ціни в каталозі на 15% нижчі, ніж у конкурентів. Для оптовиків розроблено систему знижок.
ТОВ «Металл Ворк Україна» - пневмообладнання від виробника з доставкою в будь-який регіон країни!

Заповніть форму нижче, і з вами зв’яжеться один із
наших спеціалістів-консультантів

Дякуємо Вам за повідомлення

Повідомлення не було надіслано. Повторіть спробу пізніше