Швидкий
перегляд
продукції
каталог
товарів
E-Commerce Viber

Metalwork

ПНЕВМОЦИЛІНДРИ


Наша компанія займається виробництвом пневматичного обладнання з 1967 року. Все обладнання і комплетуючі виготовляються виключно в Італії. Для оперативності поставок ми маємо склад у Києві. Будемо раді запропонувати Вам такі види пневмоцилиндрів:

 • Стандартні круглі пневмоциліндри ISO 6432;

 • Стандартні прямокутні циліндри ISO 15552;

 • Безштокові циліндри;

 • Поворотні циліндри; 

 • Слайдери;

 • Пневмозахвати;

 • Електроциліндри та електровісі;

 • Пневмоциліндри з нержавіючої сталі;

 • Пневмоциліндри з антикорозійним покриттям;

 • Короткоходові циліндри;

 • Пневмоциліндри з антипроворотом штока.

Діаметри стандартних циліндрів від 08мм до 320 мм; хід штока від 10мм до 5000мм.

Ми підберемо пневматичний циліндр згідно Вашого завдання і закомплектуємо всієюї необхідної обв'язкою.


Шукайте якісний і надійний пневмоциліндр? В даному каталозі ви знайдете величезний асортимент різних моделей: стандартні, короткоходові і без штокові. Всі вони відрізняються високою надійністю та довгим терміном використання. Ви зможете замовити пневмоциліндри з різними діаметрами поршня та робочим ходом штоку.
Асортимент якісних стандартних пневмоциліндрів складають моделі круглого, квадратного профілю, а також індивідуального виготовлення. Товари виробництва Італії, представлені в Україні, відрізняються прекрасним співвідношенням вартості і якості, тому все частіше використовуються в нашій країні для оснащення об'єктів в різних галузях промисловості.

Як же підібрати пневмоциліндр?

 1. Якщо ви вже маєте встановлений пневмоциліндр, та хочете його замінити на новий рекомендуємо Вам вислати на нашу електронну пошту (metalwork@metalwork.ua) фотографію шильдику з маркуванням (зазвичай знаходиться на боковій частині циліндру), або фото самого циліндру та вказати хід штоку (відстань від корпусу циліндру до фаски перед різьбою), та діаметр поршню (внутрішній діаметр корпусу циліндра). Наші спеціалісти підберуть необхідне обладнання та запропонують вам на розгляд.
 2. Якщо ви плануєте нове застосування, то перш за все вам потрібно визначитись з форм-фактором пневмоциліндру та способом його встановлення. Після цього визначити яке навантаження він повинен штовхати, та швидкість циклу. Також звернути увагу чи буде на циліндр впливати агресивне середовище (як-то кислотні або лужні випари, висока температура і тп.) Надіслати ці данні на нашу пошту metalwork@metalwork.ua, або повідомити за номером телефону 044-502-95-71 і ми підберемо пневмоциліндр, і всі необхідні для його роботи та встановлення комплектуючі. Надамо кваліфіковану консультацію.

Якісні промислові пневмоциліндри круглого, квадратного профілю постійно в наявності на складі в Києві. Також доступні під замовлення моделі індивідуального виготовлення. Обладнання виробництва Італії стануть чудовою альтернативою товарам дорогих брендів, будучи більш доступними за ціною та рівноцінними за якістю. Компанія є офіційним представником бренду Metal Work в Україні, що гарантує кращі умови придбання продукції.

Заповніть форму нижче, і з вами зв’яжеться один із
наших спеціалістів-консультантів

Дякуємо Вам за повідомлення

Повідомлення не було надіслано. Повторіть спробу пізніше