Швидкий
перегляд
продукції
каталог
товарів
E-Commerce Viber

Metalwork

ЕЛЕКТРОЦИЛІНДРИ, ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНІ ПРИВОДИ


Електромеханічний привід – пристрій якій дозволяє реалізувати задачі точного та швидкого переміщення, позиціонування, дозування та ін.

Електроциліндри Metal Work широко використовуються в автоматизації виробничих процесів в різних галузях промисловості. Чудово працюють під керуванням контролерів всіх відомих брендів. Також дозволяють реалізувати керування за допомогою звичайних кнопок.

Класифікуються електроциліндри за наступними параметрами:

  • Тип двигуна – серводвигун, кроковий двигун, двигун постійного струму

  • Розташування двигуна – паралельно чи послідовно з механічною частиною

  • Тип механічної частини – шток з гвинтовою передачею, ремінь, три осьова система

Для зручності підбору ми з вами заповнюємо опитувальний лист, та на основі отриманих данних подбираемо електропривід. Наші спеціалісти надають всью необхідну технічну документацію, габаритні розміри 3D моделі, інструкції.
Якщо є необхідність ми можемо виїхати до вас на виробництво представити зразки обладнання, та зібрати необхідні данні для вибору.
Всі електроактуатори виробляються індивідуально під замовлення. Але не дивлячись на це, термін поставки не великий та приємно вражає.

 Подивитися каталог продукції


Автоматизація виробництва з електромеханічними приводами

Ми постачаємо на український ринок продукцію Metal Work - італійського бренду, під логотипом якого випускається високоякісні електромеханічні приводи і комплектуючі для автоматизації виробництва та пневмосистем.
У нас представлено перевірене обладнання, надійність і ефективність якого не викликає сумнівів. Циліндри виконані з високоякісних деталей, зносостійкі. Виготовлені відповідно до європейських стандартів.
На електромеханічні приводи поширюється гарантія 12 місяців. Сервісний супровід здійснюється професійними працівниками компанії.
ТОВ «Метал Ворк Україна» - офіційний представник Metal Work в країні, тому ціни на циліндри і електромеханічні приводи з лінійним і кроковим двигуном італійської марки в нас нижче, ніж у конкурентів. Для оптовиків передбачені вигідні знижки.
Замовляйте висококласні електромеханічні приводи з безкоштовною доставкою!
 

Заповніть форму нижче, і з вами зв’яжеться один із
наших спеціалістів-консультантів

Дякуємо Вам за повідомлення

Повідомлення не було надіслано. Повторіть спробу пізніше