Швидкий
перегляд
продукції
каталог
товарів
E-Commerce Viber

Metalwork

50 anni, 1967 - 2017

Навчальні курси

Впевнені, що більш високі технічні знання нашої продукції та їх застосування є важливими для оптимальних відносин між нашою Групою та ринком, ми пропонуємо курси різних рівнів для продавців, постачальників та замовників. Базових курсів чотири, але з великою можливістю персоналізації. 


Базовий курс пневматики

Курс (триває один день) призначений як для проектувальників у технічних відділах, так і для обслуговуючого персоналу. Головними темами будуть фізика пневматики, функціонування циліндрів та символи, клапани та блоки стисненого повітря. Буде надана загальна інформація про пневматичну техніку, а також технічна документація та застосування зразків. 


Підбір обладнання
Розроблений для проектантів з технічних відділів, які вже відвідували базовий курс або вже мають фундаментальні технічні знання, спеціалізований курс триває лише півдня. На порядку денному ряд основних питань для спеціалістів, таких як розрахунок розміру автоматичних приводів та регулювання їх швидкості, вибір клапанів, розмір блоку підготовки повітря та з'єднувальних труб та програмне забезпечення. Будуть надані основи роботи з програмним забезпеченням "Easy Sizer". 


Технічне обслуговування обладнання
Цей курс присвячений обслуговуючому персоналу, який вже пройшов базовий курс або вже здобув аналогічну підготовку. Навчання, яке триває один день, стосується ряду важливих питань для відповідальних за ефективну роботу установок, починаючи від типів технічного обслуговування до інтерпретації пневматичних маркувань, до взаємозв'язку між ними та електромеханічними системами, до підбір найбільш адекватних пневматичних компонентів. На додаток до інформації про різні типи технічного обслуговування (профілактичного, прогнозного або надзвичайного), вивчаються пневматична, і електрична системи та виробничі програми установок. 

 

Курс підвищення кваліфікації

Цей курс триває цілий день, призначений як для комерційного персоналу Metal Work, так і для продавців та проектантів у технічних відділах замовника. Окрім презентації про нові продукти Meta Work, тренінг зосереджується на ретельному вивченні тем щодо продуктів, що особливо цікавить учасників курсу (за попередім погодженням).

Курс можна провести в наших приміщеннях, за бажанням замовника.

Для отримання додаткової інформації або організації зверніться до нашої служби продажу (+38 044 5029571) або натисніть тут.
 

pdf icon Download brochure